Vishay - VDRS10P275BSE
Handla denna produkt Varistor 275VAC 350VDC 430V
Inklusive 25% moms
Mängdrabatt:
1st = 9:-10st = 81:-25st = 168:75
Mängdrabatt
AntalPris
1 till 9
10 till 24
25 till
Slut i lager, beräknad leverans 2026-05-22
payment-delivery-icons
Behöver du hjälp? Vi finns här!
Ring 040-298760 (måndag till fredag 10-16), eller mejla på info@electrokit.se
Produktbeskrivning
öppnaStäng
Produktbeskrivning
Nominell spänning: 275VAC / 350VDC
Max spänning 710V
Max energi: 63J
Max transientström: 2500A
Alternativa namn:
Egenskaper
Egenskaper/attribut för denna produkt
Attribut Värde
Diameter
10 mm
Effekt
0.4 W
Anslutning
Radiell
Typ
Varistor
Spänning (AC)
275 V
Spänning (DC)
350 V