BZX84C12V SOT-23 12V 300mW
Art nr: 40310222
DC Comp - BZX84C12V
Handla denna produkt BZX84C12V SOT-23 12V 300mW
Inklusive 25% moms
Mängdrabatt:
10st = 11:-10st = 12:5025st = 23:75
Mängdrabatt
AntalPris
10 till 9
10 till 24
25 till 99
100 till
Lagervara, 2727 st. Leveranstid ca 1-3 vardagar
Enhet : styck
payment-delivery-icons
Behöver du hjälp? Vi finns här!
Ring 040-298760 (måndag till fredag 10-16), eller mejla på info@electrokit.se
Egenskaper
Egenskaper/attribut för denna produkt
Attribut Värde
Kapsel.
SOT-23
Effekt
0.3 W
Typ
Zener
Spänning
12 V